REGISTRACE ZÁRUKY

3-leté záruky na nářadí Bosch

Registrace prodloužené 3-leté záruky na nářadí Bosch


Pokud jste si u nás zakoupili modré profesionální nářadí nebo něco z měřící techniky Bosch, je možné tyto stroje bezplatně zaregistrovat na prodlouženou 3-letou záruku Bosch.

Standardní záruční doba 1 nebo 2 roky (dle používání – profesionální nebo soukromý uživatel) lze na níže uvedených internetových stránkách prodloužit na 3 roky. U této registrace už nehraje roli, jak je nářadí používáno – zda profesionálně nebo soukromě.

Registrace je bezplatná a musí být učiněna do 4 týdnů od nákupu.

Pro podrobné podmínky prodloužené záruky a faktickou registraci výrobu pokračujte na stránky https://www.bosch-professional.com/cz/cs/servis/zaruka/informace/.3-leté záruky na nářadí Makita

Registrace prodloužené 3-leté záruky na nářadí Makita


Pokud jste si u nás zakoupili elektrické nebo akumulátorové nářadí značky Makita, je možné tyto stroje bezplatně zaregistrovat na prodlouženou 3-letou záruku.

Standardní záruční doba na stroje je 1 nebo 2 roky (dle používání – profesionální nebo soukromý uživatel) a lze na níže uvedených internetových stránkách prodloužit na 3 roky - u této registrace už nehraje roli, jak je nářadí používáno profesionálně nebo soukromě.

Záruku je možné prodloužit i na akumulátory kde se je standardně 1 rok a po registraci získáte záruku dvouletou.

Registrace je bezplatná a musí být učiněna do 4 týdnů od nákupu.

Pro podrobné podmínky prodloužené záruky a faktickou registraci výrobu pokračujte na stránky https://www.makita.cz/prodlouzena-zaruka-na-stroje-makita.Registrace prodloužené záruky na nářadí a stroje STIHL


Na všechny nově zakoupené stroje STIHL můžete po registraci získat +1 rok záruky zdarma.

Jediné, co potřebujete, je najít výrobní číslo vašeho nového stroje – samotná registrace pak nezabere déle než tři minuty. Pouze je potřeba záruku prodloužit do 30 dní od koupě stroje.

Více informací, záruční podmínky a vstup do registrace naleznete zde.


Ve čtvrtek 22/2/2024 bude prodejna otevřena pouze do 16. hodin!!!

Ve čtvrtek 22. února máme mimořádně otevřeno jen do 16:00. Děkujeme za pochopení


Provozní otevírací doba v období vánočních svátků 2023

Poslední otevírací den v roce 2023 je pátek 22.12.2023 (od 8-16h).
Ve dnech 27. - 30.12.2023...